Nedostupné čtenářské konto a nové průkazky

24.05.2018 11:21

Milí čtenáři,

v knihovním výpůjčním systému došlo k drobným změnám, které se mimo jiné týkají i přečíslování Vašich průkazek. Z tohoto důvodu v současné době probíhá výměna všech starých průkazek za nové, tato výměna je ZDARMA a udělám Vám ji automaticky při nejbližší návštěvě knihovny. Stejně tak, pokud nemůžete průkaz najít, tak Vám vystavím novou a ZDARMA, bez nutnosti platit za ztrátu průkazu.

Bohužel do doby, než budete mít nový průkaz se nepřihlásíte do svého čtenářského konta, protože již nefunguje na staré číslo. Nemůžete si tedy vzdáleně prodloužit výpůjčky, rezervovat knihy. Pokud potřebujete některý z těchto úkonů udělat volejte nebo pište na e-mail, budu se Vám snažit pomoci.

Od 25. května 2018 začíná platit nové nařízení Evropské unie o nakládání s osobními údaji obecně známé pod zkratkou GDPR a proto, prosím, všechny čtenáře, aby přišli podepsat novou přihlášku čtenáře.

Pro nový průkaz čtenáře se můžete zastavit PO, ÚT, ČT - od 9:00 - 17:00 hodin, Pá - 9:00 - 15:30 hodin.

Děkuji za pochopení a za spulupráci.

Těší se na Vás knihovnice Marcela Schönbaumová.