BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ

09.03.2018 14:05

Knihovna Strání Vás srdečně zve na celostátní akci:

BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ.

Celý měsíc březen registrace všech nových čtenářů zdarma.

Amnestie čtenářů.

Proběhnou informativní besedy pro děti z MŠ a pro žáky z 1. tříd, kteří budou v měsíci červnu pasováni na čtenáře.

V týdnu od 12. do 15. března proběhne odpoledne v 15:00 hodin v místní knihovně Pohádkový týden aneb Společné čtení.

V týdnu od 19. do 23. března proběhne burza časopisů.

V úterý 27. března v 10:00 hodin se uskuteční beseda s panem Zderčíkem: Jak uplést pomlázku.

V úterý 10. dubna 2018 v 17:00 hodin v multifunkčním sále ZŠ vedle knihovny proběhne beseda s paní Ondrovou na téma:

Bylinky a jarní očista těla.

Těší se na Vás knihovnice Marcela Schönbaumová.